Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Języków Obcych i Biuro Tłumaczeń ALLTERA Henryieta Manionak, ul. Rolnicza 7/9, NIP 8431458860 z siedzibą w Rawiczu 63-900
2) kontakt z Administratorem Danych Osobowych możliwy jest pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b, c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość i/lub złożenia oferty.

4) Zakres przetwarzanych danych to dane podane w treści wiadomości, jeśli są niezbędne do udzielenia przez nas odpowiedzi, w szczególności adres e-mail, tel. Kontaktowy, imię i nazwisko.
5) odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby obsługujące formularz kontaktowy, a także podmioty świadczące usługi zapewnienia obsługi informatycznej strony i poczty elektronicznej
6) Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi. W przypadku nawiązania współpracy do upływu przedawnienia wynikającego z nawiązanego stosunku prawnego.
7) posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody.
8) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
9) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez administratora uniemożliwi udzielenie odpowiedzi i/lub oferty.
10) Pana/Pani dane nie będą poddane zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji (w tym profilowaniu)