ZAPRASZAMY DO WAKACYJNEJ PRZYGODY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM, HISZPAŃSKIM I NIEMIECKIM!

Wakacje to okres błogiego relaksu i odpoczynku. Może on także stać się inwestycją w rozwój osobisty. EUROKONTAKT oferuje Państwa dzieciom wakacje z językiem 
w formie WARSZTATÓW JĘZYKOWYCH. Miła atmosfera, profesjonalne nauczanie w zakresie języka, sportu oraz innych rozwojowych lekcji pozwolą otworzyć się na wiedzę i zdobyć cenne umiejętności.

Warsztaty językowe dla dzieci łączą naukę z zabawą, pozwalając im przyswoić język swobodnie bez wysiłku. W ciągu 5-ciu dni dzieci zapoznają się nie tylko z językiem angielskim, jak również zajęcia poprzez zabawę prowadzone będą przez lektora języka hiszpańskiego oraz niemieckiego!

Warsztaty sportowe to idealna forma rekreacji i szlifowania cech charakteru takich jak współzawodnictwo oraz wytrwałość w dążeniu do celu.

Dodatkowo prowadzone będą zajęcia plastyczne pozwalające rozwijać twórczość dzieci oraz zajęcia z ANIMATOREM ZABAW, które pozwolą rozwinąć ich wyobraźnię i poznać nowe metody uczenia języka.

Głównym celem WARSZTATÓW WAKACYJNYCH jest rozwinięcie umiejętności oraz motywacji i zainteresowania językiem obcym w atmosferze zabawy i niekonwencjonalnych form realizacji zajęć.

To forma WAKACYJNEJ PRZYGODY Z JĘZYKIEM, w której odkrywamy i poszerzamy horyzonty możliwości językowych Państwa dzieci!