AKADEMIA to szkoła zajmująca się nauczeniem języków obcych. Działalność Akademii obejmuje także propagowanie kultury krajów europejskich i kontaktów międzynarodowych przez organizowanie różnego rodzaju imprez kulturalno-edukacyjnych dla swoich słuchaczy.

Kursy odbywają się codziennie, prowadzone są w małych grupach na różnych poziomach zaawansowania oraz w różnych językach, między innymi są to: angielski, niemiecki, rosyjski, włoski oraz hiszpański, oferta ta jest poszerzana zgodnie z potrzebami naszych klientów. Akademia przygotowuje słuchaczy do egzaminów państwowych

i maturalnych oraz do pracy zawodowej
z wykorzystaniem języków obcych.
Kursy odbywają się w dogodnych godzinach dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów w siedzibie Akademii w Rawiczu, przy ul. 17 Stycznia 9/11 (w tzw. „PASAŻU”), a także w siedzibach firm i placówek korzystających z jej usług.

Pracownicy Akademii stanowią niezawodny team składający się z kilkunastu wykwalifikowanych, doświadczonych i ambitnych lektorów nauczających różnych języków, native speaker’ów oraz sztabu administracyjnego.

Akademia dysponuje komfortowym zapleczem, co sprzyja efektywnej nauce w przyjaznej atmosferze.

Głównym celem założycieli Akademii jest zadowolenie i efekty jej słuchaczy, propagowanie kultury językowej poprzez stwarzanie maksymalnego kontaktu z językiem obcym, zapoznawanie z kulturą i realiami życia krajów europejskich. W tym celu stosuje się metodę nauczania „Euro-Edu-Akcja”, której istotą są ćwiczenia komunikacji w rzeczywistych sytuacjach, z jakimi spotykamy się w kontaktach z obcokrajowcami.

Wspieramy naszych słuchaczy w świadomym i efektywnym wykorzystywaniu nabytych w procesie szkolenia umiejętności językowych. Nasze szkolenia to całościowe, oparte na przemyślanych profilach kompetencyjnych programy, które oferują profesjonalny warsztat pracy, pomagają w osiągnięciu klarownego rozumienia języka obcego i posługiwania się nim w różnorodnych sytuacjach życiowych i zawodowych.

Jesteśmy otwarci na przedstawienie naszej oferty w siedzibach Państwa firm oraz w siedzibie naszego biura. W celu umówienia spotkania proszę o kontakt telefoniczny pod numer 655463908 lub 607066766.