Wybierz język

Choose your language

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg

WAKACJE Z JĘZYKAMI DLA DZIECI

 

ZAPRASZAMY DO WAKACYJNEJ PRZYGODY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM, HISZPAŃSKIM I NIEMIECKIM!

Wakacje to okres błogiego relaksu i odpoczynku. Może on także stać się inwestycją w rozwój osobisty. Eurokontakt oferuje Państwa dzieciomwakacje z językiem 
w formie WARSZTATÓW JĘZYKOWO-SPORTOWYCH. Miła atmosfera, profesjonalne nauczanie w zakresie języka, sportu oraz innych rozwojowych lekcji pozwolą otworzyć się na wiedzę i zdobyć cenne umiejętności.

Warsztaty językowe dla dzieci łączą naukę z zabawą, pozwalając im przyswoić język swobodnie bez wysiłku. W ciągu 5-ciu dni dzieci zapoznają się nie tylko z językiem angielskim, jak również zajęcia poprzez zabawę prowadzone będą przez lektora języka hiszpańskiego oraz niemieckiego!

Warsztaty sportowe to idealna forma rekreacji i szlifowania cech charakteru takich jak współzawodnictwo oraz wytrwałość w dążeniu do celu.

Dodatkowo prowadzone będą zajęcia plastyczne pozwalające rozwijać twórczość dzieci oraz zajęcia z ANIMATOREM ZABAW, które pozwolą rozwinąć ich wyobraźnię i poznać nowe metody uczenia języka.

Głównym celem WARSZTATÓW WAKACYJNYCH jest rozwinięcie umiejętności oraz motywacji i zainteresowania językiem obcym w atmosferze zabawy i niekonwencjonalnych form realizacji zajęć.

To forma WAKACYJNEJ PRZYGODY Z JĘZYKIEM, w której odkrywamy i poszerzamy horyzonty możliwości językowych Państwa dzieci!

 

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

ZAPISY W BIURZE AKADEMII.

 

WAKACJE Z JĘZYKIEM DLA DOROSŁYCH

 

Uprzejmie informujemy, że w okresie WAKACJI (SIERPNIA I WRZEŚNIA) Eurokontakt prowadzi również INTENSYWNE KURSY KONWERSACYJNE DLA DOROSŁYCH będące formą warsztatów językowych opartych na ćwiczeniu praktycznych sytuacji życia codziennego z nastawieniem na naturalną komunikację z wykorzystaniem niekonwencjonalnych metod nauczania m.in.: lekcji sytuacyjnych, zajęć z native speakerem, użyciem multimediów, lunch-u z lektorem w języku obcym i innych ciekawych form nauczania dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Intensywność zajęć wakacyjnych pozwala słuchaczowi SZYBKO I EFEKTYWNIE OSIĄGNĄĆ ZAMIERZONY CEL KOMUNIKACJI, skracając czas nauki dzięki wytężonej koncentracji podczas tygodniowego pełnego zagłębienia w język obcy.

 

TYGODNIOWA PRZYGODA Z JĘZYKIEM
MOŻE BYĆ TWOIM MILOWYM KROKIEM
W PRAKTYCZNEJ KOMUNIKACJI W JĘZYKU OBCYM!

 

  

Godziny otwarcia

Biura Akademii

 

 

 biuro czynne:

od poniedziałku do czwartku: 13:00-19:00
w piątek: 13:00-17:00

 

ZAPRASZAMY! 

 

W sprawach pilnych istnieje
możliwość kontaktu telefonicznego
pod numerem:

+48 607 066 766

 

  

NAPISZ TEST I UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ Z LEKTOREM ! 

 

Kontakt

Akademia Języków Obcych
EUROKONTAKT lic.
63-900 Rawicz, Woj. Wielkopolskie
ul. 17 Stycznia 9/11
(deptak – pasaż, I piętro)

e-mail: biuro@eurokontaktrawicz.edu.pl

tel./fax: +48 65 546 39 08

tel. kom.: +48 607 066 766

Akademia Języków Obcych Eurokonatkt 2015.