Wybierz język

Choose your language

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg

Pnij się po szczeblach nauczycielskiej kariery…

 

Zawsze szukamy utalentowanych lektorów. Skontaktuj się z nami i pozwól nam ocenić Twoje kwalifikacje, umiejętności i potencjał.

W myśl powiedzenia greckiego filozofa „Umysł nie jest naczyniem, które należy napełnić, lecz ogniem, który trzeba rozniecić”, szukamy czegoś więcej niż „papierka”, który nam powie czy jesteś dobrym nauczycielem.

Szukamy nauczycieli cierpliwych i kreatywnych, z interesującą osobowością. Dzięki temu proces nauczania będzie dobrą zabawą zarówno dla Ciebie jak i naszych uczniów.

 

Jesteś obcokrajowcem mieszkającym w Polsce?

Brałeś kiedyś pod uwagę uczenie innych?

 

Eurokontakt szuka obcokrajowców mieszkających i pracujących w Polsce, którzy chcieliby z nami współpracować jako native speakerzy.

Jako native speaker możesz urozmaicić nasze zajęcia i nie musisz być nauczycielem. Opowiedz nam o swojej kulturze i o tym jak pracuje się w Twoim kraju.

Jesteś z:

 • anglojęzycznego państwa,

 • Włoch,

 • Rosji,

 • Holandii,

 • Niemiec?

Jesteśmy otwarci na współpracę z profesjonalistami w zakresie języków obcych wśród Polaków jak i obcokrajowców!

Skontaktuj się z nami! Czekamy!

 

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych Innowacyjna Szkoła Języków Obcych Bartosz Drabik z siedzibą w 63-900 Rawicz, ul. 17 Stycznia 9/11, NIP 699-194-90-26w celu prowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego – zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania , a zgoda może być odwołana w każdym czasie."

Jeśli chciał(a)by Pani/Pan wziąć udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dodanie również:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora Innowacyjna Szkoła Języków Obcych Bartosz Drabik z siedzibą w 63-900 Rawicz, ul. 17 Stycznia 9/11, NIP 699-194-90-26, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, nie dłużej jednak niż w przeciągu 12 msc. – zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania , a zgoda może być odwołana w każdym czasie."


Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Innowacyjna Szkoła Języków Obcych Bartosz Drabik z siedzibą w 63-900 Rawicz, ul. 17 Stycznia 9/11, NIP 699-194-90-26

2) kontakt z Administratorem – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i/lub przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w związku z art. 22 1 Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będzie wyłącznie kadra zarządzająca Pracodawcy

5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do czasu zakończenia rekrutacji oraz na wypadek potencjalnych roszczeń przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa.

6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody

7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym


 

Jaki kurs językowy?
Nasze kursy językowe przygotowują do:
- FCE
- CAE
- ZD
- ZMP
- MATURA
 
Metoda, którą stosujemy to:
EURO-EDU-AKCJA
Dzięki temu wszystkie kursy
językowe świetnie
przygotowują do certyfikatów
międzynarodowych i uczą
rzeczywistej komunikacji.
 
 
 

Godziny otwarcia

Biura Akademii

 

w sierpniu biuro czynne:

od poniedziałku do czwartku: 13:00-19:00
w piątek: 13:00-17:00

 

ZAPRASZAMY! 

 
 

Kontakt

Akademia Języków Obcych
EUROKONTAKT lic.
63-900 Rawicz, Woj. Wielkopolskie
ul. 17 Stycznia 9/11
(deptak – pasaż, I piętro)

e-mail: biuro@eurokontaktrawicz.edu.pl

tel./fax: +48 65 546 39 08

tel. kom.: +48 607 066 766

Akademia Języków Obcych Eurokonatkt 2015.